Kravas pakalpojumu tirgus:

Uzņēmuma klienti ir lieli uzņēmumi, kas regulāri veic liela apjoma kravu pārvadājumus, kā arī mazie un vidēja lieluma uzņēmumi, kuriem nepieciešams pārvadāt nelielu preču daudzumu. Jebkuram klientam mēs garantējam pakalpojumu izpildes kvalitāti – tas ir pierādīts uzņēmuma daudzajos darbības gados un to apsiprina pozitīvās klientu atsauksmes. Darba pieredze un augsti kvalificēts personāls, kā arī sadarbība ar vadošajiem kravas ekspeditoriem un pārvadātājiem Eiropā, NVS un Baltijas valstīs, pozicionē mūsu uzņēmumu kā uzticamu, kompetentu un punktuālu partneri.

Darbības virziens un pieredze

​Vairāk kā 15 gadu pieredze

Transporta uzņēmums “Asmens & Ko” jau vairāk nekā piecpadsmit gadu darbojas starptautisko kravu pārvadājumu tirgū. Galvenais darbības veids ir starptautiska preču pārvadāšana ar autotransportu Centrāleiropā un NVS valstīs

Autovadītāju pieredze

Lielākā daļa uzņēmuma darbinieku un autovadītāju ir ar pieredzi starptautisko pārvadājumu sfērā ilgāku par 10 gadiem.​

Preču atrašanās vietas noteikšana

Visi mūsu transportlīdzekļi ir aprīkoti ar mobilajiem sakariem. Jebkurā laikā mūsu klienti var saņemt informāciju par preču atrašanās vietu.​

Sava autostāvieta un garāžas Jelgavā

Uzņēmumam ir sava apsargājama autostāvvieta un garāžas, kas atrodas Jelgavā. Pašreizējās platības, uzglabāšanas iekārtas, apstrādes iekārtas, kvalificētais personāls var veikt kravas automašīnu un piekabju apkopi un kapitālo remontu.

Kopsavilkumā

  1. Vairāk kā 15 gadu pieredze
    Mūsu speciālisti sniedz bezmaksas konsultācijas klientiem par visiem kravu pārvadājumu organizācijas aspektiem, visu nepieciešamo informāciju par iespējamajiem maršrutiem un starptautisko kravu autopārvadājumu īpatnībām.
  2. Mūsu raksturojums
    SIA «Asmens & Ko» – tā ir ilggadēja pieredze, augsta līmeņa profesionālisms, atbildība par uzticēto pienākumu izpildi un pakalpojumu kvalitāti! Mēs labi zinām savu darbu un esam lepni par to, kā mēs sasniedzam mūsu klientu nospraustos mērķus. Par savas kompānijas attīstību mēs esam pateicīgi augošajam klientu lokam, no kuriem katrā mēs saskatām ilgtermiņa partneri.
 

Pārvadājumu cenas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem: attāluma, kas jāveic nogādājot kravu, ritošā sastāva veida, kopējā kravas svara. Mēs sniedzam transportēšanas pakalpojumus ar tentu puspiekabēm un refrežirātoriem uz daudzām Eiropas valstīm.

Zvaniet uz +371 6301 2003

Ja jums ir kādi jautājumi. Aizpildiet formu!