Kravas pakalpojumu tirgus:

Šodien kravas pakalpojumu tirgus aktīvi attīstās. Palielinās pieprasījums pēc pārvadājumu pakalpojumiem, un daudzi pārvadājumu uzņēmumi gūst jaunu impulsu – papildus iekšzemes kravu transportēšanai piedāvā starptautisko un salikto kravu piegādi. Atrast labu šo pakalpojumu izpildītāju nemaz nav viegli.

Mūsu ieteikumi

Uzņēmuma darbības ilgums

Pirmkārt, pievērsiet uzmanību uzņēmuma darbības ilgumam. Jo tas ir lielāks, jo lielāka ir iespēja, ka Jūs strādāsiet ar profesionāļiem. Jo pārvadājumi - tā bieži vien nav tikai piegāde no vietas uz vietu, tas ir transporta loģistikas speciālistu darbs, it īpaši, ja runa ir par starptautiskiem pārvadājumiem un saliktajām kravām. Nopietna kompānija nevar iztikt bez plašas klientu datu bāzes un ciešas sadarbības ar citiem transporta uzņēmumiem

Dispečeru kompetence

Nākamā svarīgā lieta, kura būtu jāatzīmē, ir transporta dispečera kompetence, atbildot uz Jūsu tālruņa zvanu. Ja Jūs esat veicis pārvadājumu tirgus analīzi un izvēlējies kompāniju, kurai uzticēt savas kravas transportēšanu, bet saskāries ar nekompetentu transporta firmas dispečeru, ieteicams meklēt citu pārvadātāju. Ja uz visiem jautājumiem Jūs saņemsiet detalizētas atbildes, tad, visticamāk, jūs esat atradis labu piedāvājumu.

Dokumenti pēc pieprasījuma

Un pēdējais, kam vajadzētu pievērst uzmanību, ir kompānijas spēja nodrošināt visus nepieciešamos dokumentus pēc pieprasījuma. Īpaši svarīgi, ja Jums ir interese par starptautisko pārvadājumu tirgu. Pārliecinieties, vai transporta uzņēmums ir reģistrēts kā juridiska persona, vai varēsiet veikt apmaksu par pakalpojumiem ar bankas pārskaitījumu, un vai Jums tiks dota iespēja iepazīties ar visiem kravu pārvadāšanai nepieciešamajiem dokumentiem

Darbības virziens un pieredze

1

Galvenais darbības virziens - starptaustiksi kravu pārvadājumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi ir galvenais mūsu uzņēmuma darbības veids. Mēs lieliski saprotam, ka nepārtraukta kravas plūsmu formēšana ir vistiešāk atkarīga no pārvadājumu kvalitātes un pakalpojumu izpildes ātruma. SIA “Asmens & Ko” ir izveidota cieša partnerība ar ārvalstu kravu pārvadātājiem un transporta uzņēmumiem, tāpēc mēs nodrošinām mūsu klientus ar pilnu starptautisko loģistikas un kravu ekspedīcijas pakalpojumu klāstu. Mūsu uzdevums ir ne tikai organizēt kravu, bet arī adekvāti pielāgot starptautisko preču pārvadājuma veidu pēc kravas specifikas un nospraustajiem transportēšanas mērķiem. Transporta plūsmas organizēšana – tas ir nozīmīgs darbs, ko mūsu darbinieki veic rūpīgi un profesionāli.

 
2

Vairāk kā 15 gadu pieredze

Transporta uzņēmums “Asmens & Ko” jau vairāk nekā piecpadsmit gadu strādā starptautisko kravu pārvadājumu tirgū. Galvenais firmas darbības veids ir starptautiska kravu pārvadāšanu pa autoceļiem Eiropā un NVS valstīs.

Ja jums ir kādi jautājumi. Aizpildiet formu!