NVS valstis:

Uzņēmums SIA “Asmens & Ko” dibināts 1997. gada aprīlī un nodarbojas ar kravu pārvadājumu un loģistikas pakalpojumu sniegšanu Baltijas, Eiropas un NVS valstīs. Mūsu rīcībā ir modernas, tehniski pilnībā aprīkotas EURO 5 standarta automašīnas ar TIR karnetēm un CEMT atļaujām.

Ieguvumi sadarbojoties ar “Asmens & KO”:

 1. Kravu piegāde uz NVS valstīm
  Mūsu kompānija sekmīgi īsteno starptautisku visu kravu piegādi uz NVS valstīm, turklāt sniedz visus nepieciešamos pakalpojumus sauszemes kravu pārvadāšanā NVS valstīs
 2. Cenu politika
  Mūsu mājas lapā Jūs varat veikt kravu pārvadāšanas pasūtījumu, saņemt konsultāciju par pārvadājumu īpatnībām NVS valstīs, kā arī vienoties par konkrētiem kravas iekraušanas un piegādes termiņiem. Esam pārliecināti, ka Jums patiks arī mūsu cenu politika un iepriecinās pārvadājumu tarifi.
 3. CeMT atļaujas
  Uzņēmuma automašīnas, kas veic kravu transportēšanu, ir teicamā tehniskā kārtībā, tām ir TIR karnetes un CEMT atļaujas.
 4. Izvēlāmies drošākos un ātrākos maršrutus
  Kravu pārvadājumi NVS, ko veic mūsu kompānija, vienmēr tiek izpildīti pa īsākajiem un drošākajiem maršrutiem, lai garantētu savlaicīgu kravas piegādi galamērķī. Mūsu uzņēmums veic arī kravu pārvadājumus no NVS, un piedāvā klientiem papildu kravu apdrošināšanu, tā kompensējot zaudējumus, ja notiek avārijas.
 5. Kļūstot par klientu
  Kļūstot par mūsu klientu un uzticot mums kravu pārvadājumus, Jūs varat būt pārliecināts, ka piegādes process ir profesionāļu rokās, un, neatkarīgi no ārējiem apstākļiem, kompānijas “Asmens & Ko” kolektīvs veiks visus nepieciešamos pasākumus, lai garantētu Jūsu preču drošību un piegādes termiņu ievērošanu!
 

Cenas pārvadājumiem ir atkarīgas no vairākiem faktoriem: attāluma, kas jāveic nogādājot kravu, ritošā sastāva veida, kopējā kravas svara. Mēs sniedzam transportēšanas pakalpojumus ar tentu puspiekabēm un refrežirātoriem uz visām NVS valstīm.

Zvaniet uz +371 6301 2003

Ja jums ir kādi jautājumi. Aizpildiet formu!